• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

Оголошено тендер

586 059.57 UAH
Номер: 1504ed9cfbe94177ac10a1eae4f905bb
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-09-009000-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
Замовник: Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради
Очікувана вартість: 586 059.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень Запорізької школи – інтернату «Оберіг» (літера А, А-3, А-4), за адресою м.Запоріжжя, вул. Олександра Невського, 87а (Будівельні роботи та поточний ремонт» код 45000000-7 ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.03.2021 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума586 059.57 UAH