-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Тендер Prozorro UA-2021-03-04-001748-b
Кошти місцевого бюджету; Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Торги не відбулися
89 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
Період уточнення:
04.03.2021 13:47 - 21.03.2021 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим