-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Оголошено тендер
89 910.00
UAH
Номер:
b91564b209954cfc80ac52c2023b16a1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-19-007154-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
89 910.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та скління
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.02.2021 12:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума89 910.00 UAH