-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Тендер Prozorro UA-2021-03-04-001748-b
Кошти місцевого бюджету; Місцезнаходження замовника: 69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Сєдова, б.5; Категорія замовника: орган місцевого самоврядування
Торги не відбулися
89 910.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 449.55 UAH
Номер:
6b083a8cae8a49f7a50a73dcccbb95e6
Внутрішній номер закупівлі:
8917288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-04-001748-b
Замовник:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573115
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Сєдова, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380612363359 orjra2014@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
89 910.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
449.55 UAH
Період уточнення:
04.03.2021 13:47 - 21.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2021 13:47 - 01.04.2021 13:52
Аукціон:
з 02.04.2021 14:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата послуг здійснюється за фактом надання послуг належної якості на підставі оформленого належним чином та підписаного Сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг, матеріалів фотофіксації до та після надання послуг, протягом 20 робочих днів з моменту отримання фінансування на послуги за даним Договором;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з утримання та поточного ремонту пам'ятників
Кількість
120 метри квадратні
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
69000, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, територія Вознесенівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " ЗАПОРІЖСТРОЙ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
32195713
-
Контактна особа:
Владикін Ігор 380612208485 ZAPOROGSTROI2002@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, 69059, м.Запоріжжя, вул. Північнокільцева, б. 7, кв. 23
Початкова пропозиція
89 910.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 910.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
14
Документи
87
Скарги
0