-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту
Тендер Prozorro UA-2021-02-25-001918-b
Торги не відбулися
277 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 385.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 385.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2021 09:55 - 03.03.2021 00:00
Відповідь надана
Кошторис
Номер:
6db01fad6f234ddfa0ea28ca11166ab2
Дата опублікування:
01.03.2021 12:15
Опис:
Чи необхідно у складі пропозиції надавати кошторисні розрахунки на проектні роботи?
Відповідь:
У складі пропозиціх потрібно надавати кошторисні розрахунки на проектні роботи.
Дата відповіді:
02.03.2021 17:33
Відповідь надана
Предмет аналогічного договору
Номер:
40bfd9b6a4d944a089784abe4b28663e
Дата опублікування:
01.03.2021 12:06
Опис:
Просимо надати уточненя, чи буде вважатися аналогічним договір на розробку проектно-кошторисної документації на Реконструкцію об`єкту?
Відповідь:
Аналогічним буде вважатися договір на розробку ПКД реконструкції приміщень з улаштуванням обладнання рентгенівського випромінювання.
Дата відповіді:
02.03.2021 17:31