-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту
Оголошено тендер
277 000.00
UAH
Номер:
29b0d53247fb47a1ba1dee61712284cb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-25-000308-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42594137
-
Адреса:
71502, Україна, Запорізька область, city Energodar, street Kurchatova, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
277 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.02.2021 09:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпівфінансування, власні кошти та кошти НСЗУ.
Сума277 000.00 UAH