• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту

Торги не відбулися

277 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 385.00 UAH
Номер: 52b70744b62a428380499552df491741
Внутрішній номер закупівлі: 8797188
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-25-001918-b   
Замовник: КНП "Спеціалізована медико-санітарна частина" ЕМР
Контактна особа: Ходаковський Андрій Іванович +380503227398 knp.smsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витратАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 277 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 385.00 UAH
Період уточнення: 25.02.2021 09:55 - 03.03.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2021 09:55 - 13.03.2021 10:00
Аукціон: з 15.03.2021 13:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з розробки проєктно-кошторисної документації «Реконструкція блока приміщень кабінету КТ 1-го поверху будівлі Ж-3, пр. Будівельників, буд.33, м. Енергодар», в тому числі проходження експертизи проекту
Код ДК 021:2015: 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2021
Місце постачання 71502, Україна, Запорізька область, місто Енергодар, проспект Будівельників, 33 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП Алмазбудпроект
Початкова пропозиція 255 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 9
Документи 14
Скарги 0