• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл. (№31-35)

Торги відмінено

2 324 569.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 622.85 UAH
Період уточнення: 12.02.2021 14:27 - 18.02.2021 00:00
Відповідь надана

Аналогічний договір

Номер: 83af96b36cd34ebe91f94d2068d05892
Дата опублікування: 17.02.2021 17:28
Опис: Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Зверніть увагу – вимоги Законодавства стосуються досвіду виконання АНАЛОГІЧНОГО ДОГОВОРУ, а не досвіду виконання конкретних видів робіт по ремонту приміщення під подальше розміщення комп’ютерного томографа, МРТ, рентгенівського обладнання, тощо). Інформація про спосіб документального підтвердження досвіду виконання аналогічного договору наведена в частині 1 Додатку 1 ТД, а саме ВИМОГИ НАДАННЯ Довідки з відповідною інформацією, сканований договір, скановані оригінали листів відгуків, відскановані оригінали актів виконаних робіт на всю суму договору. Назва предмету закупівлі визначена як «Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМП»…» Ви як Замовник будете укладати з переможцем договір у відповідності до проекту наведеному в Додатку 5 тендерної документації та Цивільного кодексу України: який буде називатися «виконання поточного ремонту» тобто за змістом договір відповідає договору підряду (Глава 61 ЦК України) Поряд з цим Ви вимагаєте визначати ціни згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» з урахуванням ВСІХ ВИДІВ ТА ОБСЯГІВ РОБІТ. Аналогічність предмета закупівлі та проекту договору за змістом співпадає з договорами підряду, а всі будівельні роботи визначаються згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 Наше підприємство має великий досвід підрядних робіт по об’єктам в соціальній сфері так і по об’єктам житлового фонду, також маємо досвід нового будівництва. Обсяги укладених угод з нашим підприємством за деякі роки складали понад 100 млн. грн. АЛЕ за вашими дискримінаційними вимогами ми не можемо брати участь у торгах так як протягом восьми років досвіду ми не виконали роботи з ремонту приміщення під подальше розміщення комп’ютерного томографа, МРТ, рентгенівського обладнання, тощо. Виходячи з ваших трактувань (наведених у відповідях на запитання Учасників) дані роботи є НАДЗВИЧАЙНИМИ та виконати їх можуть лише обрані учасники тільки ті які ремонтували приміщення під подальше розміщення комп’ютерного томографа, МРТ, рентгенівського обладнання, тощо Дуже шкода… Просимо Вас вилучити дані вимоги як дискримінаційні…
Відповідь: внесено зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 19.02.2021 10:44
Відповідь надана

Аналогічний договір

Номер: 80dfbd942ce74028999b888b9772b8c0
Дата опублікування: 17.02.2021 12:08
Опис: «Аналогічний договір» - договір підряду, що передбачає виконання робіт щодо будівництва будь якого об'єкту з переліку, визначеного абзацом 5 частини l статті 4 Закону України «Про регулювання містобудівної документації» При цьому будівництвом вважається виконання будь-якого виду робіт, передбачених пунктом 1.1 ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» Дайте відповідь відповідно до якого нормативно-правового акту Ви визначили, що аналогічними розуміються договори співставні за складом та характером робіт (ремонт приміщення під подальше розміщення комп’ютерного томографа, МРТ, рентгенівського обладнання, тощо)
Відповідь: Частиною другою статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон не містить визначення терміну «аналогічний договір». Таким чином, оскільки Замовник може встановлювати такий кваліфікаційний критерій, як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів, він може і зазначати в тендерній документації інформацію про спосіб документального підтвердження відповідності учасників такому критерію. Зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному критерію, визначає Замовник самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, а саме опит роботи з встановлення рентгенозахісного вікна зі склом свинцевого еквівалента1,0мм Рb, встановлення металевих дверних коробок iз навiшуванням дверних полотен (рентгенозахисні (товщ.свінцевого листа 1,0мм) та протижежні (вогнестійкість не менше ЕІ 30)), встановлення вентиляційної системи, системи опалення, улаштування підлоги (стяжка), опит роботи з рентгенозахисними матеріалами для облаштування стін, тощо. Зважаючи на обмежений період надання послуг та безперервність роботи установи, зазначений кваліфікаційний критерій підтверджує можливість забезпечення Учасником вчасного надання обсягів Послуг, визначених в тендерній документації Замовника. Керуючись принципами здійснення публічних закупівель, Замовником прийнято рішення щодо визначення аналогічного Договору - виконаний Договір аналогічного предмету цієї закупівлі про надання послуг з проведення поточного ремонту приміщень під подальше встановлення комп’ютерної томографії, рентгенівського обладнання та подібного обладнання
Дата відповіді: 17.02.2021 15:04
Відповідь надана

просимо надати роз'яснення

Номер: c272b1e8a9bf434db210e8078014a477
Дата опублікування: 15.02.2021 16:24
Опис: виконання робіт до 31.03.2021 року є неможливим через порушення технології виконання робіт. просимо внести зміни в частині строку виконання робіт
Відповідь: внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді: 16.02.2021 12:28
Відповідь надана

Вимоги тендерної документації.

Номер: 6006c86447414e33af9361e6e4fd85ef
Дата опублікування: 12.02.2021 21:24
Опис: 1.До якого класу наслідків відноситься закупівля послуг - Поточного ремонту частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл. (№31-35) 2.Просимо дати пояснення по вимозі вказаної у додатку1 до тендерної документації а саме: * Під аналогічними розуміються договори співставні за складом та характером робіт (ремонт приміщення під подальше розміщення комп’ютерного томографа, МРТ, рентгенівського обладнання, тощо). Тобто Замовник закупівлі, всупереч діючому законодавству, включив до вимог тендерної документації дискримінаційні, суб’єктивні та штучні обмеження, які настільки очевидні, що дозволяють стверджувати, що вже на етапі формування тендерної документації має місце змова між Замовником тендеру та одним із учасників процедури, під якого були виписані умови тендерної документації, які є дискримінаційними по відношенню до інших учасників.
Відповідь: Шановний Учасник. 1.Клас наслідків об'єкту СС1. 2. У Замовника є право вимагати, щоб у Учасника був досвід виконання аналогічних робіт. Мінімальна вимога, щоб це був саме ремонт (КАПІТАЛЬНИЙ, ПОТОЧНИЙ АБО РЕКОНСТРУКЦІЯ) приміщень під подальше встановлення комп’ютерної томографії, МРТ, рентгенівського обладнання та подібного обладнання. Звинувачення щодо змови між Замовником тендеру та одним із учасників процедури це наклеп. Дана закупівля має певну специфіку. Замовник провів моніторинг закупівель на prozorro.gov.ua за період 2018-2020років по проведенню капітальних ремонтів, реконструкцій та поточних ремонтів приміщень під подальше встановлення комп’ютерної томографії, МРТ, рентгенівського обладнання та подібного обладнання та виявив багато кампаній, які мають такий досвід.
Дата відповіді: 15.02.2021 10:03