• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецька Донецької обл. (№31-35)

Торги відмінено

2 324 569.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 622.85 UAH
Номер: 3be8065ab7fe484eba1256c0b4c72d0c
Внутрішній номер закупівлі: 8596672
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-12-007784-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Контактна особа: Інна Бабарика +380624740526,+380624740402 cgb_dzer@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 324 569.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 622.85 UAH
Період уточнення: 12.02.2021 14:27 - 18.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.02.2021 14:27 - 28.02.2021 00:00
Аукціон: 01.03.2021 12:08 - 01.03.2021 12:59
Період кваліфікації: з 01.03.2021 12:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецьк Донецької обл. (№31-35)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.03.2021 - 20.05.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 1aed1df162904931bc490262ad5b4010
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відпала потреба у даній закупівлі з технічних причин, тому відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 32 Закону замовник відміняє тендер у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Період оскарження: 09.03.2021 13:22 - 20.03.2021 00:00
Дата опублікування: 09.03.2021 13:22
Дата виконання: 20.03.2021 00:02
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДРБ ГРУП"
Початкова пропозиція 1 833 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 599 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 39
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕГРАЛ-СЕРВІС БУД"
Початкова пропозиція 2 080 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 27
Скарги 0
СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО "КООПЕРАТОР"
Початкова пропозиція 1 877 583.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 877 583.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 73
Скарги 0
ФОП РАЗУВАЄВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Початкова пропозиція 2 011 450.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 46
Скарги 0
ТОВ "ЕКОСФЕРА 2015"
Початкова пропозиція 2 129 881.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 010 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 53
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОМРЕМБУД-3"
Початкова пропозиція 2 319 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 070 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0
ТОВ "БК "ВЕРТИКАЛЬ-ПЛЮС"
Початкова пропозиція 2 088 585.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 088 585.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 43
Скарги 0