• Відкриті торги
  • КЕП

Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецьк Донецької обл. (№31-35)

Оголошено тендер

2 324 569.40 UAH
Номер: 075074fe4282448db582ae68a90931ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-12-007868-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня" м.Торецька
Очікувана вартість: 2 324 569.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецьк Донецької обл. (№31-35)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.02.2021 14:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт частини приміщень лікувально-терапевтичного корпусу КНП «ЦМЛ» м.Торецьк Донецької обл. (№31-35)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 324 569.40 UAH