-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії за адресою: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24. Таїровський ЗЗСО I- III ступенів. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-004805-c
Постачання електричної енергії за адресою: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24. Таїровський ЗЗСО I- III ступенів. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Торги не відбулися
166 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 660.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 660.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 16:34 - 21.02.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим