• Відкриті торги
  • КЕП

Постачання електричної енергії за адресами: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, Таїровський ЗЗСО I- III ступенів, вул. 40-річчя Перемоги, 24. 67821,Сухолиманська початкова школа – заклад освіти I ступеня. Україна, Одеська область, Одеський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців, 98. 65496, КЗ дошкільної освіти “Журавлик” Таїровської селищної ради, Одеська область, Одеський район,смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 53-А. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

262 500.00 UAH
Номер: a0500c6868ea4216a538c69dcbc5694c
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-11-002539-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 262 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання електричної енергії за адресами: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, Таїровський ЗЗСО I- III ступенів, вул. 40-річчя Перемоги, 24. 67821,Сухолиманська початкова школа – заклад освіти I ступеня. Україна, Одеська область, Одеський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців, 98. 65496, КЗ дошкільної освіти “Журавлик” Таїровської селищної ради, Одеська область, Одеський район,смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 53-А. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Примітки: Постачання електричної енергії за адресами: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, Таїровський ЗЗСО I- III ступенів, вул. 40-річчя Перемоги, 24. 67821,Сухолиманська початкова школа – заклад освіти I ступеня. Україна, Одеська область, Одеський район, с. Сухий Лиман, вул. Чорноморців, 98. 65496, КЗ дошкільної освіти “Журавлик” Таїровської селищної ради, Одеська область, Одеський район,смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 53-А. Загальний обсяг:105 000 кВт/год. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 11.02.2021 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума262 500.00 UAH