-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання електричної енергії за адресою: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24. Таїровський ЗЗСО I- III ступенів. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-02-11-004805-c
Постачання електричної енергії за адресою: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24. Таїровський ЗЗСО I- III ступенів. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Торги не відбулися
166 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 660.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 660.00 UAH
Номер:
558a3a40447f4acb8223295f13a143cc
Внутрішній номер закупівлі:
8578618
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-11-004805-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТАЇРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42963923
-
Адреса:
65496, Україна, Одеська область, Таїрове, ВУЛИЦЯ 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гєрєєва Анжела Юсупівна 380630795804 Gereevali230708@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 660.00 UAH
Період уточнення:
11.02.2021 16:34 - 21.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2021 16:34 - 03.03.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки здійснюються при надходженні коштів з відповідного бюджету на зазначені цілі, в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку та на підставі пред’явлених та підписаних Сторонами Акту постачання електричної енергії шляхом перерахування грошових коштів на спеціальний рахунок Постачальника
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії за адресою: 65496, Україна, Одеська область, Одеський район, смт. Таїрове, вул. 40-річчя Перемоги, 24. Таїровський ЗЗСО I- III ступенів. (Код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
66400 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021