• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо (вугілля кам'яне ГЖ(13-25))

Торги відмінено

906 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 534.00 UAH
Період уточнення: 20.01.2021 11:19 - 26.01.2021 00:00
Без відповіді

марка вугілля

Номер: d1c3845da3fb477c89df6441a11efa53
Дата опублікування: 20.01.2021 20:37
Опис: шановний Замовнику! Будь ласка уточніть марку вугілля - або Г, або Ж, марки ГЖ не існує.