-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ГЖ (13-25)
Оголошено тендер
906 800.00
UAH
Номер:
60a7668395de49e79939cae649a7be47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-15-004595-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Олександрівський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський р-н, смт. Олександрівка, вул. І.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олександрівський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський р-н, смт. Олександрівка, вул. І.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
906 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки ГЖ (13-25)
Примітки:
Місцезнаходження: вул. Івана Франка, 3, смт. Олександрівка, Донецька обл., 84000 Україна. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (в редакції закону від 19.09.2019 № 114-IX).
Учасник подає пропозиції українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
15.01.2021 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне ГЖ (13-25)
Кількість
335 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума906 800.00 UAH