-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне ГЖ(13-25))
Тендер Prozorro UA-2021-01-20-001888-b
Торги відмінено
906 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 534.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 534.00 UAH
Номер:
a5a051aa9ca745d098725c609ff8eb0c
Внутрішній номер закупівлі:
8185030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-20-001888-b
Замовник:
Олександрівський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02542455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський р-н, смт. Олександрівка, вул. І.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Василина +380997620021 opal148@ukr.net http://opal148.pp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
906 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 534.00 UAH
Період уточнення:
20.01.2021 11:19 - 26.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.01.2021 11:19 - 05.02.2021 00:00
Аукціон:
з 05.02.2021 13:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам'яне ГЖ (13-25)
Кількість
335 тонни
Період постачання
до 30.09.2021
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район,смт.Олександрівка, І.Франка,3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
c096431844fa41d9b1f1a73987b2f08c
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв'язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі вугілля кам'яного марки ГЖ (13-25)
Період оскарження:
21.01.2021 14:24 - 01.02.2021 00:00
Дата опублікування:
21.01.2021 14:24
Дата виконання:
01.02.2021 00:03
Статус:
Виконано