-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція(яйця)
Тендер Prozorro UA-2021-01-16-004432-a
Номенклатурна позиція: яйця курячі за кодом ДК 021:2015 – 03142500-3 – Яйця. Мова(-и), якою(-ими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська, відповідно до умов тендерної документації
Завершена
354 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2021 22:22 - 22.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим