-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція(яйця)
Тендер Prozorro UA-2021-01-16-004432-a
Номенклатурна позиція: яйця курячі за кодом ДК 021:2015 – 03142500-3 – Яйця. Мова(-и), якою(-ими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська, відповідно до умов тендерної документації
Завершена
354 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 770.00 UAH
Номер:
c15de8c67961450181afa7e688adb996
Внутрішній номер закупівлі:
8156755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-16-004432-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченкка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ілик Надія Іванівна +380324420027 drogobych_vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
354 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 770.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2021 22:22 - 22.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2021 22:22 - 01.02.2021 14:00
Аукціон:
02.02.2021 12:24 - 02.02.2021 12:51
Період кваліфікації:
02.02.2021 12:51 - 09.02.2021 11:47
Період завантаження договору:
09.02.2021 11:47 - 01.03.2021 11:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування-місцевий бюджет, кошти спеціального фонду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курячі
Кількість
120000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
82100, Україна, Львівська область, відповідно до умов тендерної документації, відповідно до умов тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агрофірма "Ватра"
Оскарження: 09.02.2021 11:47 - 20.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Оскарження: 09.02.2021 11:47 - 20.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
336 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
268 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2021 11:47
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЬВІВ-ПРОДУКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43213142
-
Контактна особа:
Тендерний відділ 380978464905 LVIV_PRODUCT@UKR.NET
-
Адреса:
81131, Україна, Львівська область, Львів, 81131, Львівська обл., Пустомитівський район, село Солонка, ВУЛИЦЯ СТУСА , будинок 8
Початкова пропозиція
352 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
ФОП Голобутовський В.З.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510709092
-
Контактна особа:
Голобутовський Володимир Зіновійович +380985673886 volodjaboruslav@gmail.com
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Петлюри, 108 б
Початкова пропозиція
352 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ab4d1ffa96e40278ded688599cbfe64
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-16-004432-a-c1
Постачальник:
ТОВ Агрофірма "Ватра"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Номер договору:
№302-В
Сума договору:
268 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
224 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.02.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
23.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний