-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція(яйця)
Оголошено тендер
354 000.00
UAH
Номер:
d8331aca449247909dc858737b5f26b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-16-001007-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченкка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144660
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, вул. Т. Шевченкка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
354 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція(яйця)
Примітки:
Тендерна пропозиція та усі документи, що подаються у її складі, повинні бути складені (оформлені) українською мовою з урахуванням вимог Тендерної документації. Документи, виконані іншою мовою, ніж українська, а також копії таких документів можуть подаватися учасником у складі тендерної пропозиції тією мовою, якою вони були видані (створені, виконані, оформлені), та повинні обов’язково супроводжуватися перекладом на українську мову.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.01.2021 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021-2015 (CPV) 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція(яйця)
Кількість
120000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти спеціального фонду
Сума354 000.00 UAH