-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пoслуги з потoчного ремонту та технічнoго обслуговування обладнання АСКДР
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-001364-b
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 16:31 - 15.01.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим