-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Пoслуги з потoчного ремонту та технічнoго обслуговування обладнання АСКДР
Тендер Prozorro UA-2021-01-04-001364-b
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 500.00 UAH
Номер:
8e560ad24603452b831841befa0f8d26
Внутрішній номер закупівлі:
8094730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-04-001364-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
32835620
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Пушкіна, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мурадян Маріне Хачиківна 380563723656 3723656@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 100.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2021 16:31 - 15.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2021 16:31 - 25.01.2021 10:00
Аукціон:
26.01.2021 14:59 - 26.01.2021 15:20
Період кваліфікації:
26.01.2021 15:20 - 02.02.2021 13:39
Період завантаження договору:
02.02.2021 13:39 - 22.02.2021 13:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги здійснюється на підставі підписаних Сторонами актів надання послуг (виконаних робіт) безпосередньо після надходження коштів відповідного бюджетного призначення на реєстраційний рахунок Замовника, протягом 30 календарних днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пoслуги з потoчного ремонту та технічнoго обслуговування обладнання АСКДР
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІДЕРБУД-СЕРВІС"
Оскарження: 02.02.2021 13:39 - 13.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054720
-
Контактна особа:
Мгер Габрієлян +38050507086 liderservisbud@ukr.net
-
Адреса:
51911, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул.Лисенка Миколи, будинок 16А, квартира 1
Оскарження: 02.02.2021 13:39 - 13.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 090 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 079 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2021 13:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
ТОВ "СМАРТ ЄВРОЛАЙТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41180807
-
Контактна особа:
Мудрак Олександр Ігоревич 380974479915, 380974479915 mudrak.ai@gmail.com
-
Адреса:
49021, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пров. Осіпенка 5б
Початкова пропозиція
2 095 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 084 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
51fc24595a684897a804460b9202a49a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-04-001364-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ЛІДЕРБУД-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44054720
-
Контактна особа:
Мгер Габрієлян +38050507086 liderservisbud@ukr.net
-
Адреса:
51911, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вул.Лисенка Миколи, будинок 16А, квартира 1
Номер договору:
10
Сума договору:
2 079 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.02.2021 14:00
Статус:
Виконаний