• Відкриті торги
  • КЕП

Пoслуги з потoчного ремонту та технічнoго обслуговування обладнання АСКДР

Оголошено тендер

2 100 000.00 UAH
Номер: 7e64b3e3e8914cecad45d99e0cb61f9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-31-000483-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпродорсервіс" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 2 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пoслуги з потoчного ремонту та технічнoго обслуговування обладнання АСКДР
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.12.2020 09:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 100 000.00 UAH