-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2021-01-03-000129-c
Завершена
217 934.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 179.34 UAH
мін. крок: 1% або 2 179.34 UAH
Період уточнення:
03.01.2021 21:15 - 09.01.2021 00:00
Відповідь надана
Вимога щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі
Номер:
408eaef5544244598eb21b350f7c5c21
Дата опублікування:
07.01.2021 09:22
Опис:
Шановний Замовнику. В Додатку 5 Тендерної документації Ви вимагаєте надати експертний висновок ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ НА ПЕРЕВІРКУ ВІДПОВІДНОСТІ ЗРАЗКІВ - поясніть нам, будьласка, що це за документ, відповідності зразків чому? які показники відображаються в даному документі? Може даний документ має іншу назву.
Відповідь:
Санітарно-епідеміологічний висновок – документ встановленого зразка, що засвідчує відповідність об’єкта державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров’я та життя людини. Даний документ затверджується Держпродспоживслужбою і є обов’язковим для виконання власником об’єкта експертизи.
Дата відповіді:
11.01.2021 15:46