-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)
Тендер Prozorro UA-2021-01-03-000129-c
Завершена
217 934.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 179.34 UAH
мін. крок: 1% або 2 179.34 UAH
Номер:
cae512a3c626460090fb80098ff390a3
Внутрішній номер закупівлі:
8089688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-03-000129-c
Замовник:
Управління освіти Біляївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журенко Наталія Олександрівна (04852)2-57-87 zakupki.bel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
217 934.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.01.2021 21:15 - 09.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.01.2021 21:15 - 19.01.2021 21:01
Аукціон:
20.01.2021 13:06 - 20.01.2021 13:27
Період кваліфікації:
20.01.2021 13:27 - 22.01.2021 14:19
Період завантаження договору:
22.01.2021 14:19 - 11.02.2021 14:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴217 934.00 Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)