-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)
Оголошено тендер
217 934.00
UAH
Номер:
84fd85e6efbd4d5082b5b23965b8b91c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-03-000169-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Біляївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Біляївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
217 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.01.2021 21:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб (пшеничний, житньо-пшеничний)
Кількість
14400 кілограм
Період постачання
до 19.01.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума217 934.00 UAH