• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системи кондиціонування (основна та резервна)

ДК 021:2015 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря

Торги не відбулися

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Період уточнення: 30.12.2020 14:38 - 05.01.2021 00:00
Відповідь надана

Контакти

Номер: 6b5b83c3697545109dea82aa91b7783a
Дата опублікування: 31.12.2020 09:47
Опис: На момент 31.12.2020 9:45 жодний з контактних номерів телефонів не працює.
Відповідь: 31 грудня 2020 року був відсутній зв'язок з технічних причин. Звертатись з технічних питань: 067-576-96-65 (Вайбер) - начальник тренажерного комплексу. Дякуємо за зверення.
Дата відповіді: 04.01.2021 11:33
Відповідь надана

Уточнюючі запитання кількість та якість

Номер: 117f8d93f38e4f3c80703862fed6afa8
Дата опублікування: 31.12.2020 09:14
Опис: 1. Потужність охолодження 20 кВт це сумарна потужність 2х кондиціонерів? 2. Тип кондиціонерів? настінний/підлого-стельовий/канальний/касетний/колонний/прецизіонний/....?? 3. Напруга живлення 220/380?
Відповідь: 1. Потужність охолодження 20 кВт кожного окремого кондиціонеру. 2. Тип кондиціонерів - настінний. 3. Напруга живлення - 220 В. Дякуємо за звернення
Дата відповіді: 04.01.2021 11:25