-
Відкриті торги
-
КЕП
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
4c90d3457e534d65a58ab08dcd3e06b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-30-001505-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43041752
-
Адреса:
39605, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вул.Перемоги, буд.17/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.12.2020 14:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 15.02.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума120 000.00 UAH