• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Системи кондиціонування (основна та резервна)

ДК 021:2015 42512000-8 Установки для кондиціювання повітря

Торги не відбулися

120 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер: a624ae3bf82f4499867e6d67d7ab2066
Внутрішній номер закупівлі: 8072975
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-30-002331-c   
Замовник: Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ
Контактна особа: Ішкова Людмила Петрівна +380536758237 tenderklk1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 600.00 UAH
Період уточнення: 30.12.2020 14:38 - 05.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2020 14:38 - 15.01.2021 14:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Системи кондиціонування (основна та резервна)
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 2 штуки
Період постачання до 15.02.2021
Місце постачання 39628, Україна, Полтавська область, с. Рокитне, Кременчуцький район, Аеродром Кременчук (Велика Кохнівка), вул.Кагамлицька, буд.2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВА БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "КЛІМАТСПЕЦТЕХНОЛОГІЇ"
Початкова пропозиція 118 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 800.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0