-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-017421-c
Мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції: українська (детальніше - в тендерній документації).На виконання вимог Порядку розміщеня інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082. Назва предмета закупівлі - Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території), код класифікатора відповідно до "Порядку визначення предмета закупівлі" за ДК 021:2015-75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку.
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Період уточнення:
23.12.2020 16:00 - 02.01.2021 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
b73d47d15acd4a62a81550cc8967f133
Дата опублікування:
29.12.2020 11:59
Опис:
На посту повинно бути одночасно задіяно 4 охороннника, чи 1 (один) ?
Відповідь:
Додаток № 2 до тендерної документації передбачає:"Постійний цілодобовий Режим охорони з 08:00 год. до 08:00 год. одним охоронником. Кількість охоронців передбачено умовами тендерної документації.
Дата відповіді:
30.12.2020 08:27
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
81501cb372ea4e7b97f264d74056f685
Дата опублікування:
29.12.2020 11:56
Опис:
З якого дати початок надання послуг?
Відповідь:
Добрий день. Згідно тендерної документації:"Початковий строк виконання зобов'язань є орієнтовним, та залежить від дати підписання договору." Згідно таблиці 2 додатку № 2 до тендерної документації.
Дата відповіді:
30.12.2020 08:22