-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Оголошено тендер
525 000.00
UAH
Номер:
350b164e77b04a76b4b3abcab12f1190
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-23-002410-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40358617
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, місто ПОЛТАВА, ВУЛИЦЯ ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
23.12.2020 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума525 000.00 UAH