-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території)
Тендер Prozorro UA-2020-12-23-017421-c
Мова (мови), якою (якими) повинні бути складені тендерні пропозиції: українська (детальніше - в тендерній документації).На виконання вимог Порядку розміщеня інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року № 1082. Назва предмета закупівлі - Код ДК 021:2015 - 75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (охорона об'єктів адміністративних приміщень та прилеглої території), код класифікатора відповідно до "Порядку визначення предмета закупівлі" за ДК 021:2015-75240000-0-Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку.
Завершена
525 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Період оскарження:
23.12.2020 16:00 - 08.01.2021 00:00
Нічого не знайдено.