-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Тендер Prozorro UA-2020-12-21-014369-c
Для потреб Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на 2021 рік
Торги не відбулися
231 140.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
Період уточнення:
21.12.2020 16:58 - 27.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим