-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Оголошено тендер
231 140.00
UAH
Номер:
f034134eb3ab4174b6612c5763144f84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-21-014123-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42171290
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, смт. Велика Новосілка, вулиця Центральна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42171290
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, смт. Велика Новосілка, вулиця Центральна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
231 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Примітки:
Для потреб Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
21.12.2020 16:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума231 140.00 UAH