• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)

Для потреб Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на 2021 рік

Торги не відбулися

231 140.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
Номер: bdb94012d3b943b6ab5a1a645dfa7fcc
Внутрішній номер закупівлі: 7901788
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-21-014369-c   
Замовник: ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Халабузар Олександра Валентинівна, тел.: +380982169881, r75@dn.pfu.gov.ua, 0624320045 r07@dn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 231 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.12.2020 16:58 - 27.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 21.12.2020 16:58 - 06.01.2021 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 140.00 Послуги з прибирання адміністративних будівель