• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: - усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасником надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою, який повинен бути зроблений в центрі (бюро тощо) перекладів та завірений підписом уповноваженої особи цього центру (бюро тощо). Переклад також може бути зроблений перекладачем та, відповідно, посвідчений підписом перекладача. Закупівля на 2021 рік, яку оголошують та проводять у 2020 році.

Завершена

575 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
Період уточнення: 18.12.2020 13:55 - 26.12.2020 00:00
Відповідь надана

Підтвердження відсутності підстав для відмови відповідно до ст. 17ЗУ

Номер: 142422754c9c4b679e6e535d5de18cdc
Дата опублікування: 24.12.2020 13:40
Опис: Доброго дня! Якими саме документами чи способом учасник повинен довести свою відповідність вимогам, встановленими статею 17 Закону, зогляду до вимог Вашої тендерної документації? В додатку 3 до тендерної документації вказано лише, що "Учасник процедури закупівлі в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції підтверджує відсутність підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою* цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі через електронну систему закупівель". Уточніть будь ласка , підтвердження надається у вигляді якого саме документу.
Відповідь: Відповідно до тендерної документації в додатку 3 зазначено, що документальне підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5,6,12 і 13 частини першої та частини другої статті 17 Закону визначається замовником лише для переможців процедури закупівлі, а не під час надання тендерної пропозиції. Перелік документів що надається переможцем закупівлі , що підтверджують відсутність підстав, визначених пенктами 5,6,12,і 13 частини першої та частини другої ст. 17 Закону наведені у Додатку 8 до Тендерної документації.
Дата відповіді: 26.12.2020 13:29