-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
575 000.00
UAH
Номер:
4a2d7c6f65084717a1e118da947b97d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-17-019986-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
19 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Примітки:
Включено за рішенням тендерного комітету 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області від “15” грудня 2020 року № 28. Закупівля на 2021 рік, яку оголошують та проводять у 2020 році.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.12.2020 17:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума575 000.00 UAH