-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), дизельне паливо (талони), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2020-12-18-005337-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: - усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасником надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою, який повинен бути зроблений в центрі (бюро тощо) перекладів та завірений підписом уповноваженої особи цього центру (бюро тощо). Переклад також може бути зроблений перекладачем та, відповідно, посвідчений підписом перекладача. Закупівля на 2021 рік, яку оголошують та проводять у 2020 році.
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
38181800
-
Адреса:
85000, Україна, Донецька область, Добропілля, Першотравнева, 54А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату Постачальнику на протязі 30 (тридцяти) календарних днів після постачання Товару згідно специфікації та видаткових накладних. У випадку відсутності на розрахунковому рахунку Замовника бюджетного фінансування призначеного на оплату Товару, Замовник проводить оплату поставленого Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня надходження відповідних видатків на рахунок Покупця
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
40278480
-
Контактна особа:
Ігнатьєва Тетяна Миколаївна 380502331459, 380502331459 eks_rozvitie@ukr.net
-
Адреса:
85032, Україна, Донецька область, село Добропілля, вул. Промислова-2, б.1Б
Оскарження: 13.01.2021 13:17 - 24.01.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
2489716551
-
Контактна особа:
Геннадий Селиваров +380953182600 selivarov@mail.ru
-
Адреса:
85043, Україна, Донецька область, місто Добропілля, місто Білицьке, ВУЛИЦЯ СОЦПРАЦІ, будинок 7, квартира 10
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
40278480
-
Контактна особа:
Ігнатьєва Тетяна Миколаївна 380502331459, 380502331459 eks_rozvitie@ukr.net
-
Адреса:
85032, Україна, Донецька область, село Добропілля, вул. Промислова-2, б.1Б