-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу
Тендер Prozorro UA-2017-03-29-000473-a
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 33630000-5 " Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату" (Придбання дезінфекційного засобу)
Торги не відбулися
205 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 029.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 029.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2017 15:49 - 03.04.2017 15:54
Звернень немає. Звернення не може бути заданим