-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання дезінфекційного засобу
Тендер Prozorro UA-2017-03-29-000473-a
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 33630000-5 " Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату" (Придбання дезінфекційного засобу)
Торги не відбулися
205 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 029.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 029.00 UAH
Номер:
3e6fed45b49b410a970e5d4cdcd89a84
Внутрішній номер закупівлі:
784469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-29-000473-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
205 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 029.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2017 15:49 - 03.04.2017 15:54
Період прийому пропозицій:
29.03.2017 15:49 - 13.04.2017 15:54
Аукціон:
14.04.2017 12:56 - 14.04.2017 13:23
Період кваліфікації:
14.04.2017 13:23 - 20.04.2017 17:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання дезінфекційного засобу
Кількість
420 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 30.06.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Альянс Новагрупп
Оскарження: 14.04.2017 13:23 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37613482
-
Контактна особа:
Альянс Новагрупп +380677781547 novagrup@bk.ru http://www.novagrup.com.ua
-
Адреса:
Україна, Україна ,м.Львів ,вул. Наукова 61/55
Оскарження: 14.04.2017 13:23 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
70 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 640.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2017 14:11
Документи
24
Скарги
0
ТОВ Лізоформ
Оскарження: 20.04.2017 14:11 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34937637
-
Контактна особа:
Харечко Альона Валеріївна +380442331671 avha@lysoform.net http://www.lysoform.net
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, пров. Новопечерський, будинок 19/3, корпус 1, кімната 5
Оскарження: 20.04.2017 14:11 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
88 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2017 14:14
Документи
3
Скарги
0
ФОП Корольова Анжела Василівна
Оскарження: 20.04.2017 14:14 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2651809500
-
Контактна особа:
ФОП Корольова Анжела Василівна +380976688057 derhalo.nick@gmail.com
-
Адреса:
Україна, м.Львів вул.Наукова б.61 ,кв. 55
Оскарження: 20.04.2017 14:14 - 01.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
94 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.04.2017 17:37
Документи
24
Скарги
2