-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників ДК 021:2015 - 60180000-3)
Тендер Prozorro UA-2020-12-17-007294-c
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону. Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
552 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 763.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 763.60 UAH
Період уточнення:
17.12.2020 12:27 - 23.12.2020 00:00
Відповідь надана
Додатки до договору
Номер:
b224fc9bee524b53b6c2b065570f80ca
Дата опублікування:
19.12.2020 10:30
Опис:
У додатку "Вимоги до Послуг" - можуть бути дискримінаційні вимоги, які можуть бути підготовлені тільки для "своїх" і поставити у незручне положення Переможця, якщо це буде не "свій" і він буде вимушений відмовитися від пидписання договору! Тим паче що за відгуками цього Замовника, на сайті Prozorro, це вже для нього не новина. Відповідно до вимог Тендерної документації, проект договору подається у складі тендерної пропозиції окремим файлом. А відповідно до договору. додатки є його невідємною частиною і не подання його додатків може розцінюватися як не повного подання пропозиції в частини "проект договору", і це вже є дискримінацію складовою зі сторони Замовника.
Відповідь:
Додатки до проекту договору додано. Будь ласка ознайомтесь.
Дата відповіді:
22.12.2020 14:39
Відповідь надана
Додатки до договору
Номер:
11bde4c66e2744f698dbdb04d420471e
Дата опублікування:
19.12.2020 10:23
Опис:
Відповідно до п. 3 розділу VI Тендерної документації. а саме - "Разом з тендерною документацією замовником в окремому файлі подається Проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням змін його умов" Замовником було надано окремим файлом Проект договору. Відповідно до п.11.8 Додатки до Договору: Додаток 1 «Специфікація»; Додаток 2 «Вимоги до Послуг»; Додаток 3 «Калькуляція»; Додаток 4 «Дислокація» - які відсутні у проекті договору. Вимагаємо додати їх у складі проекту договору!!!
Відповідь:
Доброго дня! Додатки до проекту договору додано.
Дата відповіді:
22.12.2020 14:38