-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників ДК 021:2015 - 60180000-3)
Оголошено тендер
552 720.00
UAH
Номер:
a86e4f057f204e0e8c67e567d33438db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-17-007341-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
552 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
(послуги з перевезення підручників ДК 021:2015 - 60180000-3)
Примітки:
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.12.2020 11:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума552 720.00 UAH