-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення підручників ДК 021:2015 - 60180000-3)
Тендер Prozorro UA-2020-12-17-007294-c
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону. Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
552 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 763.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 763.60 UAH
Номер:
39da634174aa48dabf9913d2308922cd
Внутрішній номер закупівлі:
7819132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-17-007294-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Вікторівна Соклакова +380967428389 soklakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
552 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 763.60 UAH
Період уточнення:
17.12.2020 12:27 - 23.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2020 12:27 - 02.01.2021 00:00
Аукціон:
04.01.2021 13:33 - 04.01.2021 14:06
Період кваліфікації:
04.01.2021 14:06 - 05.01.2021 17:58
Період завантаження договору:
05.01.2021 17:58 - 25.01.2021 17:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення підручників ДК 021:2015 - 60180000-3
Кількість
329000 штуки
Період постачання
до 27.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади освіти Замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОКНИГА"
Оскарження: 05.01.2021 17:58 - 16.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ольга Ремова +380675681717 dneprokniga@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 60
Оскарження: 05.01.2021 17:58 - 16.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
520 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
414 472.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2021 17:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРАНС СТАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41731840
-
Контактна особа:
Мухоян Артем Ованесович +380666616709 transstar2010@gmail.com
-
Адреса:
61099, Україна, Харківська область, місто Харків, Фрунзенський район ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ буд. 35/2 кв. 96
Початкова пропозиція
513 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 236.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ФОП "ВАСЬКЕВИЧ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3197512951
-
Контактна особа:
Артем Руденко +380973686866 vest.com@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 127, квартира 141
Початкова пропозиція
490 210.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
36
Скарги
0
ТОВ "КОМПАНІЯ "ДНІПРОТРАНССЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37806788
-
Контактна особа:
ЮФЕРОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА +380504538359 kdtsservis@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, НОВОМОСКОВСЬК, РАДЯНСЬКА будинок 15
Початкова пропозиція
552 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
476dbeef8eae480fbd0a6c06956e110e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-17-007294-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ДНІПРОКНИГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35339016
-
Контактна особа:
Ольга Ремова +380675681717 dneprokniga@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 60
Номер договору:
4
Сума договору:
414 472.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
345 394.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.01.2021 17:25
Статус:
Виконаний