-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-008136-b
м.Вінниця, вул. Магістратська,44, категорія замовника- підприємства, установи, організації, зазначені в п.3 ч.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції- українська мова
Завершена
490 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 14:49 - 08.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим