-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
490 000.00
UAH
Номер:
04aed1f425f147699ce517561537dfd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-02-002659-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38055061
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38055061
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Магістратська, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
490 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Примітки:
м.Вінниця, вул. Магістратська,44, категорія замовника- підприємства, установи, організації, зазначені в п.3 ч.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
02.12.2020 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума490 000.00 UAH