• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія, номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія

м.Вінниця, вул. Магістратська,44, категорія замовника- підприємства, установи, організації, зазначені в п.3 ч.4 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі" Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції- українська мова

Завершена

490 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 900.00 UAH
Номер: 0a4143518fef4072af829c38a7c6bf8c
Внутрішній номер закупівлі: 7497472
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-02-008136-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Вінниці"
Контактна особа: Бондаренко Олена Юріївна +380975767042 kz.cpmsd2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 490 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 900.00 UAH
Період уточнення: 02.12.2020 14:49 - 08.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2020 14:49 - 18.12.2020 18:00
Аукціон: 21.12.2020 13:56 - 21.12.2020 14:23
Період кваліфікації: 21.12.2020 14:23 - 22.12.2020 16:31
Період завантаження договору: 22.12.2020 16:31 - 11.01.2021 16:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 200000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 21050, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, (точки комерційного обліку об’єкта (-ів) споживача) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"

Оскарження: 22.12.2020 16:31 - 02.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 480 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
439 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2020 16:31
Документи 75
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
Початкова пропозиція 486 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 81
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
Початкова пропозиція 489 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
475 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 69
Скарги 0

Контракти

Номер: 5a3c54ed44964b64b12a83cdef688ac0
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-02-008136-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Номер договору: №ВІ-920800/6
Сума договору: 439 999.99 UAH з ПДВ
Сума договору: 366 666.66 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.01.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Дата підписання: 11.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
Додаткова угода 1.pdf
pdf
Додаткова угода 2.pdf
pdf
Додаткова угода 3.pdf
pdf
Додаткова угода 4.pdf
pdf
Додаткова угода 5.pdf
pdf
Додаткова угода 167.pdf
pdf
Додаткова угода 168.pdf
pdf
Лист.pdf
pdf
Експертний висновок.pdf
pdf
Додаткова угода 272.pdf
pdf
експертний висновок 563.pdf
pdf
Додаткова угода 280.pdf
pdf
експертний висновок в596.pdf
pdf
експертний висновок в596.pdf
pdf
Додаткова угода 281.pdf
PDF
Додаткова угода 37.PDF
p7s
sign.p7s