-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1-Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-003013-c
Лот 1: Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 (харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів), Апостолівський районний ліцей-інтернат (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів) Лот 2: Великокостромський НВК (харчування учнів 1-4 класів,харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів , харчування вихованців дошкільнят).
Завершена
1 147 160.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 444.35 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 444.35 UAH
Період уточнення:
18.11.2020 10:59 - 24.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим