-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1-Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2020-11-18-003013-c
Лот 1: Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 (харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів), Апостолівський районний ліцей-інтернат (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів) Лот 2: Великокостромський НВК (харчування учнів 1-4 класів,харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів , харчування вихованців дошкільнят).
Завершена
1 147 160.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 444.35 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 444.35 UAH
Номер:
05509c65ae3346c7871f6e08e2aa512a
Внутрішній номер закупівлі:
7253323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-18-003013-c
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net https://zelenodolsk.otg.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 147 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.11.2020 10:59 - 24.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2020 10:59 - 04.12.2020 09:00
Аукціон:
07.12.2020 11:18 - 07.12.2020 16:09
Період кваліфікації:
07.12.2020 16:09 - 14.12.2020 11:50
Період завантаження договору:
14.12.2020 11:49 - 03.01.2021 11:49
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴858 290.00 Харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів
- Лот №2 ₴288 870.00 Харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів ; харчування вихованців дошкільнят