-
Відкриті торги
-
КЕП
Харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів, харчування вихованців дошкільнят
Оголошено тендер
1 147 160.00
UAH
Номер:
9801afbb7d8d4e18b9e05510840d2032
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-18-001196-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 147 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів, харчування вихованців дошкільнят
Примітки:
Лот 1 : Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Зеленодольська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 (харчування учнів 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів), Апостолівський районний ліцей-інтернат (харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів)
Лот 2 : Великокостромський НВК (харчування учнів 1-4 класів,харчування учнів пільгової категорії 1-4 класів; харчування учнів пільгової категорії 5-11 класів , харчування вихованців дошкільнят).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.11.2020 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 147 160.00 UAH