-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, мийка для кастрюль, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-002621-a
Торги не відбулися
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 20:01 - 20.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим