-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясорубка електрична, машина для переробки овочів, машина тістомісильна, мийка для кастрюль, код ДК 021:2015:39310000-8: Обладнання для закладів громадського харчування
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-002621-a
Торги не відбулися
95 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер:
5efc2941f2e746af915e5c96e5a4cc84
Внутрішній номер закупівлі:
7201311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-002621-a
Замовник:
Циркунівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396685
-
Адреса:
62441, Україна, Харківська область, Циркуни, вул.Соборна,26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Васюк Сніжана Анатоліївна +380577479465 selsovet_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
475.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 20:01 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 20:01 - 30.11.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписМова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. .Розрахунки на поставлений товар здійснюються по факту поставки товару впродовж 10 банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’ясорубка електрична
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
машина для переробки овочів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
машина тістомісильна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
мийка для кастрюль
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації